מית"ר אבו גוש

מית"ר אבו גוש בהנהלת מר' אמין ח'לף
מבשרת ציון 90805 – מחוז ירושלים

מית"ר אבו גוש נפתח בתחילת אוגוסט 2012 , המית"ר מהווה מסגרת יומית לבני נוער מנותקים מלימודים – נשירה גלויה וגם סמויה . היום משולבים בו כ- 62 נערים ונערות, המספר אמור להתרחב.

כידוע לכם המסגרת הינה מסגרת טיפולית המשמש רשת ביטחון קהילתית ומתחייבת לקבלה ללא תנאי ומתן מענה ראשוני לכל נער ונערה במצבי מצוקה ומשבר קשים. אוכלוסיית היעד שלנו הם בני נוער בגילאי 13-18, המנותקים מלימודים או עבודה ונמצאים בצומת של סיכוי אל מול הסיכון, לרוב נפלטים אל הרחוב המהווה דרך ללא מוצא. במית"ר אנו מאפשרים להם לפרוץ את מעגל הסיכון , ללמוד להשקיע בעצמם ובכך להשתנות. אנו, צוות העובדים הכללי במית"ר שואפים לפתוח בפניהם עולם חדש עם קודים התנהגותיים יעילים שהם רוכשים , לזמן להם פעולות מאתגרות באם זה בתוך המית"ר או מחוץ לו.

אצלנו נערים ונערות לומדים לקבל ולאהוב את עצמם, להתגבר על חולשותיהם ולמצות את כישוריהם. והמטרה העומדת מול עינינו היא שולב הנערים והנערות במסגרות בקהילה (בתי ספר, מרכזים ללימוד מקצועות שונים ועוד וכמובן כל נער ישולב תוך התחשבות במצב בו הוא קיים. כמו כן, ובמהלך העבודה שלנו במית"ר אנו מתכננים לספק להם לימודים במסגרת תוכנית הי"לה שבה אמורים להשלים את שנות הלימוד הרלוונטיות לגילם.

בנוסף לפעילות שיש לנו במועדון אנו מפעילים מרחבים של טיפוח חן וספרות ,מחשבים ,מוזיקה ,אומנות ,חדר כושר וההצלחה הגדולה מכולן חוג דבקה (ריקודי עם )שמפעיל אחד החניכים במית"ר בהצלחה רבה.

עשינו את הצעדים שלנו בהצלחה גדולה ואנו מרוצים ממה שהשגנו בתקופה שעברה.

נשמח להיות בקשר ואתם מוזמנים לבקר אצלנו אם אתם מזדמנים לאבו גוש.

טלפון המית"ר: 02-6222089 פקס:02-6221907

נגישות